Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
środa, 24 lipca 2024

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

unimog_unimog_world_history_1953_465x245.jpg

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Start Aktualności feed-image Wpisy RSS
Aktualności
Maszyny oraz części w sprzedaży na KomTechnik.pl ! PDF Drukuj Email

Firma KomTechnik  oferuje maszyny z branży komunalnej.

Sklep udostępnia tylko część asortymentu i obecnie nie ma możliwości zakupu poprzez koszyk i płatności online. Przyjmujemy zamówienia w formie emaila.

Wszystkich zainteresowanych Naszą ofertą zapraszamy do kontaktu   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz  pod numer telefonu 782163548

 
Oferta serwisowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Oferta KomTechnik na usługi serwisowe:

  • okresowe przeglądy techniczne,
  • naprawa sprzętu w pełnym zakresie,
  • sprzedaż części,

Więcej…
 
Nowy rok, nowe szanse, niższe ceny ! PDF Drukuj Email

Ze względu na duże zainteresowanie Klientów, w  nadchodzącym roku firma Komtechnik rozszerza działalność na sprzedaż tanich maszyn budowlanych oraz drogowych. Nasza oferta będzie bardzo konkurencyjna w stosunku do firm obecnych na polskim rynku i będzie się cechować ceną niższą nawet o 50 % oraz wysoką jakością poszczególnych elementów. 

Maszyny będą obsługiwały liczne moduły jak na przykład pługi czy też widły do palet.

Wszystkie maszyny gwarantują najwyższą jakość oraz są objęte gwarancją na 12 miesięcy. Nasza firma gwarantuje że ceny są najniższe na rynku. znalazłeś tańszy produkt ? Napisz do Nas i zweryfikuj ofertę !

Zapraszamy także do współpracy wszystkich dealerów maszyn w Polsce, dla naszych partnerów planujemy specjalne promocje cenowe.

Nie czekaj ! W Polsce sprzedaliśmy już 30 maszyn tego typu, ze względu na ograniczone możliwości produkcyjne ich liczba jest ograniczona.

Chcesz wiedzieć więcej ? Napisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 
KomTechnik na Targach Komtechnika w Poznaniu PDF Drukuj Email

Jak zapewne wiecie cała branża komunalna w Polsce szykuje się na tegoroczne targi Komtechnika w Poznaniu. Nie zabraknie tam również przedstawicieli naszej firmy. Każdy kto chciałby umówić się z nami na spotkanie proszony jest o kontakt pod e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź pod numerem telefonicznym 782163548. 


Przypomnijmy KomTechnika 2010.


Ekspozycja targów POLEKO, KOMTECHNIKA i GMINA zajęła łącznie powierzchnię ponad 16.000 m2 i zgromadziła około 700 wystawców i firm reprezentowanych z 20 krajów: Austrii, Australii, Belgii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Japonii, Kanady, Lichtensteinu, Luksemburga, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.

W czasie czterech dni targowych ekspozycję odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających. Targi  cieszyły się też ogromnym zainteresowaniem mediów tak branżowych jak i lokalnych oraz ogólnopolskich. W sumie akredytowało się blisko 300 dziennikarzy.

Podczas targów rozdano tradycyjnie prestiżowe wyróżnienia: Złote Medale i nagrody Acantus Aureus. W tym roku tym pierwszym wyróżnieniem uhonorowano 9 firm w ramach targów Poleko, 3 uczestniczące w targach Komtechnika oraz 3 z targów Gmina. Podczas Gali Otwarcia wręczone zostały także nagrody Acanthus Aureus. Jest to wyróżnienie przyznawane za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. W gronie laureatów Złotego Akanta znalazło się12 firm.


Aktualności w KomTechnik.pl


W związku z dynamicznym rozwojem firmy nasza firma poszukuje nowych pracowników do działu handlowego, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. W chwili obecnej KomTechnik obsługuje już kilkadziesiąt firm, szczególnie popularne są zamiatarki oraz pługi wirnikowe. Nasz asortyment zwiększa się w bardzo szybkim tempie i już dziś możemy śmiało powiedzieć że możemy zaoferować każdą maszynę po bardzo atrakcyjnej cenie.

 
Nowe produkty w naszym sklepie PDF Drukuj Email

Upływają kolejne dni a w naszym sklepie pojawia się coraz więcej maszyn. W tej chwili oferujemy maszyny takich firm Berti, Caster, Eco Technologies, Hako, Trilo, Pronar. Obecnie w sklepie posiadamy następujące kategorie w których znajdziecie maszyny komunalne:

Wózki widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki / Solarki / Piaskarki

Zamiatarki / Zamiatarki przemysłowe

Kosiarki drogowe

Przyczepy 

Na wszystkie maszyny udzielamy stosownych gwarancji, zapraszamy więc do kontaktu oraz zakupów. Asortyment będzie wciąż uzupełniany dlatego zapraszamy codziennie do odwiedzin serwisu Komtechnik.pl !

Zapraszamy do współpracy także wszystkich producentów którzy chcą sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem naszego portalu.

Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel: 782163548

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2