Kupuj części i maszyny w komtechnik.pl: sprzedaz@komtechnik.pl tel: 782-163-548
środa, 24 lipca 2024

KomTechnik Jacek Gawior
Staniowice 25
28-305 Sobków
Regon: 260560476
NIP:656-210-92-02
sprzedaz@komtechnik.pl
tel: 782-163-548

Recenzje Produktów

BERTI FB/P 400

Poręczna i dobra kosiarka. Można bez obaw brać. Przydaje się przy koszeniu dużych terenów np. miejskich.

Odśnieżarka wirnikowa 1200 S – 1500 S

Zakup bardzo szybki, zadzwoniliśmy, zapłaciliśmy, po 12 dniach mieliśmy maszynę u siebie. Aha, wynegocjowaliśmy darmowy transport :) Polecam

SklepWózki Widłowe

Pługi wirnikowe

Pługi

Posypywarki

Zamiatarki ręczne

Kosiarki

Przyczepy

Śmieciarki

Zamiatarki

Pojazdy - nośniki narzędzi

Koparki - ładowarki

Ładowarki

Szczotki techniczne

Odśnieżarki

Quady

Części zamienne

Oleje

Filtry
Schmidt Broddway Senior 3

Nowoczesna zamiatarka.

Zamiatarki marki Broddway pojawił się w Polsce i innych krajach wschodnich  w latach 90-tych.  Szwedzka technika zamiatania cechowała się i nadal cechuje olbrzymią wydajnością i jakością. Broddway Senior umożliwia zamiatanie w bardzo ciężkich warunkach, przy dużej ilości piachu czy gruzu nawet do 1,2 tony na minutę. W niedługim czasie można zebrać góry śmieci zalegające na ulicach miasta po festiwalach lub innych imprezach masowych, a także hałdy piachu zalegające przy krawężniku po długiej zimie, jak również okruchy asfaltu po frezowania warstw asfaltowych. Maszyny tego typu są niezbędnym narzędziem pracy przy sprzątaniu pozimowym dróg i placów.
Obecnie praktycznie każda zaawansowana spółka prowadząca oczyszczenia dużych powierzchni, posiada w swojej flocie, co najmniej jedną z technologii Broddway. Maszyna jest skuteczna przy zamiataniu, przy tym nie kurzy, gdyż istnieje skuteczny system zraszający. Urządzenie zamiata ciężkie odłamki jak i małe zanieczyszczenia oraz jesienne liście.  Nawet w niskich temperaturach (do - 10 stopni) maszyna sobie poradzi. Zamiatarka holowana przez samochód ciężarowy, podczas zamiatania wypełnienia skrzynię ładunkową zmiotkami.  Potrzeba około  10 min aby odłączyć Broddway-a  od wywrotki, która pojedzie opróżnić skrzynię ze zmiotek i dołączyć go do innego pojazdu.
Broddway Senior pierwszej generacji, trójkołowy był dobrą alternatywą na dziurawe polskie drogi. Senior 3 jak na warunki polskie powinien być dostosowany i wzmocniony. Nowy model zamiatarki Broddway Senior 3, został zaprezentowany w Moskwie w Rosji na wystawie CONEXPO (Crocus Expo) we wrześniu 2008r. Opracowany przez około 5 lat, pod koniec 2008r. wyprodukowano pierwszy egzemplarz.Senior 3 prezentuje sobą nowoczesny wygląd oraz zaawansowane rozwiązania techniczne:

  • Producent zwrócił szczególną uwagę na wzmocnienie zawieszenia – zastosowano resor ograniczony amortyzatorem, z jednej strony zawieszony z drugiej podparty poduszką powietrzną.  Miechy powietrzne zapewniają stałe łagodzenie obciążenia,  przy nieprawidłowościach na drodze (linie tramwajowe, studzienki, dziury w jezdniach). Zatem żywotność maszyny powinna być dłuższa, niż w starszych wersjach maszyny Broddway Senior 2000, gdzie było sztywne zawieszenie.
  • Prędkość maszyny podczas transportu, podpiętej do ciągnącej wywrotki bądź samochodu ciężarowego może osiągnąć 80 kilometrów na godzinę. Odpowiednie warunki osiągnięto dzięki zastosowaniu hamulca pneumatycznego oraz zawieszenia pneumatycznego.
  • Maszyna jest wyposażona w zbiornik paliwa z tworzyw sztucznych,  oraz zbiorniki wody w sumie 1300 litrów (100 litrów więcej niż w poprzednim modelu). Pozwala to maszynie pracować dłużej bez tankowania paliwa i wody.
  • ­ Szerokość zamiatania do 3 100 mm to więcej niż starej wersji Senior 2, Senior 1,
  • Kosztem zwiększenia prędkości i szerokości zamiatania, wydajność czyszczenia maszyny wzrosła do 1,7 tony na minutę.
  • Zarządzanie wszystkimi funkcjami maszyny są odbywa się z kabiny samochodu za pomocą  nowoczesnej konsoli.


Pulpit sterujący Zamiatarki Senior 3


     Pilot sterujący zamiatarką Senior 3

Broddway Senior 3, zalicza się do najsilniejszych i najbardziej wydajnych zamiatarek. Odznacza się przede wszystkim nowoczesnym wyglądem oraz najbardziej zaawansowanym elektronicznym sterowaniem ze wszystkich maszyn tej klasy.
Broddway Senior 3 to w porównaniu z starszą wersją Senior 2000 to całkiem nowa maszyna. Zmiany projektowe i inżynieryjne są ogromne i tworzą jedyna w swoim rodzaju konstrukcję. Oczekiwania co do nowej maszyny są ogromne z uwagi na opinie już dobrze sprawdzonych poprzednich wersji Broddway Senior 2000, które są bardzo wytrzymałymi konstrukcjami.  Maszyna do zamiatania musi zarabiać pieniądze na jej właściciela! Broddway AB od 1999 roku wszedł do holdingu Schmidt, aktualnie ASH, czyli Aebi Schmidt.